ZAYIFLAMA KAMPINDA 10 TON KİLO VERDİLER, 100 BİN ADIM ATACAKLAR ve 10 BİN FİDAN BAĞIŞLAYACAKLAR

6 Görüntüleme

 

 

 

Avrupa Halkları arasında OBEZİTE oranıyla birinci sırada yer alan Türkiye, özellikle kadınlar, gençler ve çocuklarda tehlike sinyalleri vermeye başladı.

Pandemi sürecinde alınan kilolarla birlikte yeniden gündeme gelen obezite ile mücadeleye dikkat çekmek amacıyla;

TÜRKİYE’DE İLK KEZ yine bu tesiste tüm gün sürecek bu etkinlikte,  “ADIMLARIMIZ FİDAN OLSUN KAMPANYASI” gerçekleştirilecek.

HK Doğa Sporları ve Zayıflama Kampı’nda 24 saat sürecek etkinlik kapsamında toplamda 10 TON KİLO VERMİŞ HK’lılar yer alacak. Bu katılımcılar 24 saatte 10 Milyon adım atacaklar ve 10 Bin fidan bağışlayacaklar.

OMDER (Obeziteyle Mücadele Derneği) Kurucu Başkanı Halil Kargulu tarafından yönetilecek etkinlikte farklı spor aktiviteleri gerçekleştirilecek.

Katılımcılar gün sonunda toplam 10 MİLYON ADIM hedefine ulaşacaklar.

Katılımcılar arasında hiç bir cerrahi operasyon olmaksızın toplamda 100 kilo verme başarısını gösteren arkadaşlarda 100 bin adım atacaklar.

“Adımlarımız Fidan Olsun Kampanyası!” kapsamında sembolik fidan dikimi, protokol ve basın mensuplarıyla gerçekleştirilecektir.

Cumhurbaşkanlığı ve bakanlık seviyesinde Ankara ve Kocaeli Protokü davet edilmiştir. Pandemi şartlarında, önlemler dahilinde protokol ve basın mensupları bu özel farkındalık gününde bir nebze olsa doğa içerisinde güzel zaman geçireceklerdir.

 

 

 

 

 

Haber: Veysel Kavrayan, KOCAELİ-Başiskele-Hamzadağ

Yayın: Yusuf Ünel

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir